Moje 3 najlepsze gry online

Luty 14, 2009

Daj klapsa dziewczynie

Musisz jak najmocniej chlasnąć laskę po krągłym tyłeczku! A masz, niedobra! 😉 Sterowanie myszką.

Gry z gwiazdami

Czy masz zadatki na wielką gwiazdę? Sprawdź!

Gra Milionerzy online

Milionerzy – to gra / symulator prawdziwego teleturnieju Milionerzy. Zasady są takie same jak w „prawdziwych” Milionerach tzn. gramy o kasę (wirtualną oczywiście) i odpowiadamy na pytania. Do „Miliona” mamy 15, coraz trudniejszych pytań. Do każdego z nich są 4 odpowiedzi (a, b, c, d), a my musimy wybrać tę prawidłową.
1 etap (5 pytań) zaczynamy od prostszych pytań od 100 zł do 1000 zł. Gdy go ukończymy mamy gwarantowany 1000 zł i przechodzimy automatycznie do etapu 2.
2 etap (5 pyt.) – trochę trudniejszy zestaw – począwszy od pytania 6 (2000 zł), na 10 (32000 zł) kończąc. Po jego przejściu dostajemy gwarantowaną kwotę 32000 zł i otwiera nam się droga do etapu 3.
3 etap (5 pyt.) – etap najtrudniejszy (tutaj możemy potrzebować jednego z kół ratunkwych) od 11 do 15 pytania (kwota od 64 tysięcy do 1 miliona zł).

Koła ratunkowe (podpowiedzi):
50 : 50 – automatycznie odrzucane są dwie błędne odpowiedzi. Pozostaje nam wybrać dobrą spośród 2 pozostałych.
Telefon do przyjaciela – dzwonimy do naszego wirtualnego przyjaciela z pytaniem. Przyjaciel nam udziela wskazówki, która z odpowiedzi wg. niego jest poprawna. Pamiętaj ten „przyjaciel” nie musi mieć racji!
Publiczność – wirtualna publiczność sugeruje nam, którą odpowiedź wybrać. Wynik podawany jest w procentach (%) i z reguły największy wskaźnik to odpowiedź prawidłowa, aczkowlwiek publiczność też może się mylić.

Gra ma charakter edukacyjny i niektóre pytania są naprawdę trudne, więc jeśli nie wystarczą ci „koła ratunkowe” możesz poprosić o pomoc rodziców lub skorzystać z wyszukiwarki internetowej :). Zawsze możemy się czegoś dowiedzieć…

W każdej chwili możemy zrezygnować z gry wciskając rezygnuję i „zabrać” wygraną. Po wygraniu zostajemy przeniesieni do ekranu „Wygrana w grze” gdzie mamy czek wystawiony na nasze nazwisko z kwotą wygranej. Możemy go sobie wydrukować na pamiątkę „drukuj czek” lub ponownie zagrać „zagraj jeszcze raz”.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: