Najlepsze darmowe gry 2010

Lipiec 9, 2010

Oto spis gier w które lubię sobie pograć w wolnej chwili, sprawdź może i Ciebie zainteresują tylko od razu ostrzegam nawet nie zaczynaj grać jak masz tylko 5 minut czasu bo gry choć proste potrafią wciągnięć na wiele, wiele minut 🙂

1. Gra z Ogniem 2
Druga częśc znakomitej gry, wzorowanej na kultowym Bombermanie. W tej części dostaliśmy aż 4 mozliwości rozgrywki. Pierwszy to standardowa arkadowa wersja, w której musimy wykończyć wszystkich rywali. Druga możliwość to Weapons Only, gra na tak zwane fragi. Naszym zadaniem jest zlikwidowanie 10 rywali z dowolnej broni. Musisz wykończyć 10 jako pierwszya aby wygrać całą rozgrywkę. Trzecia wersja to Collect The Coins, czyli wersja dla osób lubiących zbieranie przedmiotów. W tej części musimy jako pierwsi skompletować 10 monet, które znajdziemy na planszy. Czwarta wersja to Color The Tiles, w której musimy pokolorować odsłonięte pola. Gracz który jako piewszy pokoloruje 50 pól, wygrywa.

2. Crush the Castle 2
Dla fanów burzenia zamków za pomocą katapulty. W porównaniu z wersją pierwszą mamy tu do wyboru znacznie bogatszy arsenał i więcej zamków. Odblokuj ukryte rodzaje pocisków. Staraj się oddać jak najmniej strzałów, by zdobywać medale.

3. Miecze i Sandały 2
Kolejna odsłona legendarnej gry. Walcz na arenie z innymi gladiatorami. Za zarobione pieniądze kupuj miecze, topory, maczugi, łuki oraz różne elementy zbroi, by być nie do pokonania. Kupuj mikstury, ucz się czarów. Jest to niestety wersja demo pełnej gry.Turowy system walki. Mnóstwo przedmiotów do nabycia. Walcz na arenie z innymi gladiatorami. Za zarobione pieniądze kupuj miecze, topory, maczugi, łuki oraz różne elementy zbroi, by być nie do pokonania. Kupuj mikstury, ucz się czarów. Wersja demo polega na niemożności zapisania stanu gry.

4. Burger Restaurant 2
Prowadź swoją restaurację. Na początku zobacz co klient zamawia, a potem wykonuj zamówienie krok po kroku. Klikaj na urządzenia i składniki, aby je przygotować. Jeśli wszystko wykonałeś poprawnie podaj posiłek i zabierz pieniądze. Gdy się jednak pomyliłeś, wyrzuć wszystko do kosza. Śledź zamówienia na srebrnej tacy, aby rozpocząć w porę realizację nowego. Spiesz sie, gdyż klient może się zdenerwować i wyjść. Aby przejść poziom musisz uzbierać wymaganą ilość pieniędzy danego dnia.

5. World Wars 2
Walcz z wrogimi armiami nieprzyjaciela w tej strategii turowej. Podbijaj kolejne tereny aż przejmiesz całe terytorium na mapie. Wybierz na początku z iloma komputerowymi przeciwnikami chcesz walczyć. Wybierz również swoją armię i rodzaj mapy. Atakuj klikając na obszar, z którego wyślesz jednostki, następnie na obszar wroga. Staraj się by poszczególne Twoje pola przylegały do siebie tworząc jeden wspólny teren.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: